Królowie Odwetu

"Z głupotą sami bogowie walczą nadaremno"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-02-16 15:27:57

Zyzym

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-16
Posty: 2
Punktów :   

Dobór uzbrojenia

Hejka ludziska...

Mam problem z odpowiednim ustawieniem uzbrojenia itp. Gram człowiekiem - wojownikiem... Jadą mnie aż trzeszczy. Podpowiedzcie, co ubrać , jaką bronią walczyć itp.

Offline

 

#2 2009-02-17 07:25:48

Zajaczek

Moderator

10298914
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-02-15
Posty: 87
Punktów :   

Re: Dobór uzbrojenia

A próbowałeś ciężką zbroję z dodatkami do ruchu ( ewentualnie lekka ) + dwie bronie jednoręczne z dodatkami to ataku bądź ruchu ?.

Ja tak mam, przynajmniej się staram mieć i klepnę duuużo lepszego ode mnie.

Spróbuj.


Chrupiem Marchewę ?? Chrup chrup chrup chrup ... d(^,^)b

Offline

 

#3 2009-02-17 09:55:07

Joseph_Curwen

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-15
Posty: 32
Punktów :   

Re: Dobór uzbrojenia

Zależy jaką taktykę obierzesz:
1) Chodząca puszka- zakładasz wszystko co ma bardzo dużą obrone + bonusy do siły i obrażeń i najlepiej do tego broń dwuręczna. Czyli walą w Ciebie trzy razy częściej a Ty się śmiejesz, ale jak Ty hukniesz to hoho
2) Postać bazująca na zwinności, czyli wszystko dające bonusy do ruchu, zwinności i taktyki. Walka na dwie bronie. Ja mam taką postać na 56lvl i czaskam po 12 ataków w turze, jak masz wysoką taktykę to co drugi wchodzi potężny :-) (Szanse są tym większe im więcej Twoja taktyka przewyższa taktykę w wymaganiach broni).

Ogólnie to na wiki podane są wszystkie wzory opisujące np. szanse na trafienie, obrażenia uniki. Dobrze jest to poczytać.

Jak już wybierzesz jakąś taktykę to koniecznie forum gry i polowanie na dobry ekwipunek, naprawdę warto tam trochę poszperać bo można kupić niezłe cacka za darmochę.


Wnętrze jałową pustynią, pokrytą ciernistymi krzewami cudownych chwil przeszłości
Cóż po przestrzeni, gdy nie ma w niej radości
Cóż po gwiazdach, gdy nie widzisz w nich nadziei

Offline

 

#4 2009-02-17 13:01:17

BlackDead

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-16
Posty: 27
Punktów :   

Re: Dobór uzbrojenia

Ja kiedyś grałem barbarzyńcą i dobre połączenie dla niego miałem. Dwie bronie jednoręczne plus sprzęty dające możliwość ataku w turze

Offline

 

#5 2009-02-19 07:26:58

Zajaczek

Moderator

10298914
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-02-15
Posty: 87
Punktów :   

Re: Dobór uzbrojenia

Myślę że temat zamknięty. Jeżeli jest taka potrzeba proszę go kontynuować. Do czasu nowego postu raczej wątek przymknięty. Pozdrawiam


Chrupiem Marchewę ?? Chrup chrup chrup chrup ... d(^,^)b

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl