Królowie Odwetu

"Z głupotą sami bogowie walczą nadaremno"


#1 2009-02-20 20:22:33

Vito

Użytkownik

8820398
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2009-02-15
Posty: 45
Punktów :   

Projekt - magazyn

Kiedy tak przeglądałem topic z zadaniami - po raz trzeci w poszukiwaniu przedmiotu za którego miałem dostać PU i po raz kolejny go nie znalazłem...

I kiedy po kilku minutach zaatakowała mnie kolejna wiadomość na ogólnym pod tytułem "ma ktoś może XXX?! - potrzebuje do zadania"

Wpadł mi do głowy pomysł zrobienia magazynu sojuszniczego przedmiotów zwykłych które mogą przydać się do zadań.


Wiem że to jest - bo od tego jest topic z zadaniami - ale to się nie sprawdza - nie wszyscy kolekcjonują te przedmioty i również nie wszyscy wpisują tam swoje zdobycze.


Dlatego proponuje:
Aby cały sojusz wysyłał wszystkie swoje przedmioty do jednej odpowiedzialnej za to osoby - jeśli item będzie potrzebny to ona go wyśle
Bonusem może być wtedy handel takimi przedmiotami na forum VA - na podobnych zasadach - dodając oczywiście odpowiedni zysk PU dla sojuszu.
W ten sposób dzięki przedmiotom o niewielkiej wartości będzie można zdobyć sporo PU.


Teraz proszę o krytykę pomysłu i ocenę czy to można przeprowadzić


"Pale, blue dot"

- nie zapominajmy że z pewnej perspektywy...
...nasze problemy i konflikty są śmieszne.

Offline

 

#2 2009-02-21 11:43:26

Joseph_Curwen

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-15
Posty: 32
Punktów :   

Re: Projekt - magazyn

Pomysł z założenia oczywiście jak najbardziej poprawny tylko problem w tym, że rozbudowa magazynu trwa bardzo długo i pochłania na wyższych poziomach jednak sporo surki.
Wejście na poziom 15 trwa u mnie grubo ponad 7 godzin.
Relatywnie odpowiedni poziom dla tego interesu to powiedzmy koło 50.....
Jak znajdziesz osobę, która poświęci tyle czasu na rozbudowę to jesteś mistrzem


Wnętrze jałową pustynią, pokrytą ciernistymi krzewami cudownych chwil przeszłości
Cóż po przestrzeni, gdy nie ma w niej radości
Cóż po gwiazdach, gdy nie widzisz w nich nadziei

Offline

 

#3 2009-02-21 18:37:36

Vito

Użytkownik

8820398
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2009-02-15
Posty: 45
Punktów :   

Re: Projekt - magazyn

Patent sprzedała mi Elspeth - można wysłać przedmioty do siebie i nie akceptować handlu.

Sprawdzam to teraz aby nie mieć żadnych nieprzyjemnych niespodzianek - ale ona tak je przechowuje (topic Zadania) więc czemu bym np. i ja nie miał w ten sposób czynić.
Wysyłam ofki po powiedzmy 40 itemów - wiem który jest w której - w razie potrzeby cofam je i mam - a wysłane itemki znikają z inwentarza.

Czy to odpowiada na kwestie - czy coś przeoczyłem? (pytam - bo jeszcze mam pokorę w stosunku do swojej percepcji/wiedzy)


"Pale, blue dot"

- nie zapominajmy że z pewnej perspektywy...
...nasze problemy i konflikty są śmieszne.

Offline

 

#4 2009-03-16 23:06:52

Chikan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-16
Posty: 14
Punktów :   

Re: Projekt - magazyn

Z tego 'patentu' korzystam od daaawna - wszystko działa bez zarzutów.
Pytanie. Napisałeś, że można sprzedawać itemy na forum za pu 'na rzecz sojuszu'. Jak to rozumiesz? Każdemu członkowi sojuszu dasz x % z zysku? Bo jednej osobie tych PU nie rozdasz, ciężko też byłoby zapamiętać czyj przedmiot sprzedałeś. A trzeba przecież uważać by nie przekroczyć granicy 'pushu'/'boostu'.
Myślę, że itemy powinny zostać tylko na użytek sojuszników, ale takich którzy coś wnoszą, a nie wynoszą i uciekają.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl